A Magyar Pedagógiai Társaság elnökségi ülése Karunkon

2019. január 10-én a Magyar Pedagógiai Társaság kihelyezett elnökségi ülést tartott Sopronban, a Benedek Elek Pedagógiai Karon. Az ülésre Budapestről, Veszprémből, Jászberényből is érkeztek vendégek. Körünkben üdvözölhettük Dr. habil Trencsényi László elnök urat, Fábry Béla, ügyvezető elnök urat, Villányi Györgyné alelnök asszonyt, valamint Dr. Bőszéné Szatmári-Nagy Anikó, Kisné Bernhardt Renáta, Turcsik Katalin elnökségi tagokat. A munka megkezdése előtt a résztvevők megtekintették az Aranykapu Tagóvodát, ahol Kissné Dr. Zsámboki Réka mb. tudományos és külügyi dékánhelyettes és Törökné Farádi Mária tagintézményvezető bemutatta az óvoda múltját és jelenét, valamint a gyakorlati képzés kari sajátosságait. A látogatást követően, a kari tanácsteremben Dr. habil Varga László dékán úr ismertette a Benedek Elek Pedagógiai Kar képzési és kutatási portfólióját, a hazai és nemzetközi kapcsolatokat. A vendégeknek szervezett színvonalas programokról Karunk egykori megbízott főigazgatója, Tóth Mariann gondoskodott, melyet ezúton is szívből köszönünk!

Köszönjük a Magyar Pedagógiai Társaság elnökségének a megtisztelő látogatást, bízunk a jövőbeni tartalmas együttműködésben!