Benedekes hallgatók részvétele a fertőszentmiklósi családi napon

Május 1-jén színvonalas repülőnapnak és családi programoknak adott otthont a fertőszentmiklósi repülőtér. A családi és gyermekprogramok biztosítására Zsákai Balázs úr, a program egyik főszervezője a Soproni Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Karát kérte fel.

Az Óvodapedagógus BA szak gyermek- és gyógytestnevelés specializációs hallgatói által vezetett mini pilótaképzőben a vállalkozó szellemű gyermekek próbára tehették koordinációs és motorikus képességeiket, ügyességüket, bátorságukat.

Az öt próba teljesítése során olimpiai karikákat gyűjthettek a kis versenyzők, melyeket később ingyenes csillámtetoválásra válthattak be.

A program szakmai ötletgazdái és felügyelői Dr. Simonné Kajtár Gabriella, mestertanár és Dr. Simon István Ágoston, egyetemi docens, a gyermek- és gyógytestnevelés tantárgyak oktatói voltak. A Kar részéről a programban szervezőként közreműködött Kissné Dr. Zsámboki Réka, dékánhelyettes és Várhelyi Vivien kommunikációs és marketing asszisztens.