Dr. habil. Varga László dékán a Pedagógus Expo 2020 előadója

Huszonöt ország ezerhatszáz pedagógusának részvételével került megrendezésre - immár harmadik alkalommal - „Élmény és Pedagógia” címmel a Pedagógus Expo 2020 a Budapest Kongresszusi Központban február 22-én.

Szakmai előadások, workshopok, tréningek, valamint két szinten szakmai kiállítók várták a pedagógusokat. Az előadók és a résztvevők – többek között - a szakmára váró új kihívásokról, a megváltozott társadalmi és technológiai körülményekre adott válaszaikról is eszmét cseréltek. Az esemény egyik célja, hogy minél több innovatív megközelítéssel, módszerrel és eszközzel ismertesse meg a pedagógusokat. A jeles szakmai fórum egyik plenáris előadója volt a Soproni Egyetem Benedek Elek Pedagógia Kar dékánja, dr. habil. Varga László egyetemi docens, aki „Kapcsolatokban bontakozó gyermeki lélek” címmel tartott nagysikerű plenáris előadást.