Erasmus+ KA2-es projekt keretében szlovák diákok és tanáraik tettek látogatást a Benedek Karon

A Benedek Elek Pedagógiai Kar egy sikeresen záruló Erasmus+ KA2-es projektet követően újabb meghívást kapott a Trnavai (Nagyszombat) Egyetemtől, melyben a koragyermekkori nevelésben résztvevő pedagógusok szakmai fejlesztésével kapcsolatos együttműködésben vehet részt az elkövetkező három évben.

A projektben a szlovák, magyar, bolgár és szlovén felsőoktatási intézmények mellett köznevelési intézmények is bekapcsolódnak. Így 2021. október 20-án 22 szlovák diák és tanáraik tettek látogatást Sopronban és a Benedek Karon. A diákok a soproni városnézést követően izgalmas vetélkedő részesei lehettek a Benedek Karon, ahol a kvízjátékot követően megvendégeltük őket, majd kis ajándékokkal térhettek haza a jó hangulatú kirándulásról.

Fotók az eseményről