Év Oktatója, Év Dolgozója, Hallgató a Hallgatókért Díj

A Benedek Elek Pedagógiai Kar Hallgatói Önkormányzata hagyományteremtő céllal az Év Oktatója, az Év Dolgozója és a Hallgatók a Hallgatókért kitüntetést alapította meg azon kari munkatársak elismerésére, akik az adott tanévben a hallgatók megítélése alapján kiemelkedő munkát végeztek. A kitüntetéseket Újvári Adrienn a Hallgatói Önkormányzat elnöke adta át.

A 2018/2019. tanévben kifejtett munkája elismeréseként az Év Oktatója kitüntetésben részesült Pásztor Enikő tanársegéd.

A 2018/2019. tanévben kifejtett munkája elismeréseként az Év Dolgozója kitüntetésben részesült Németh Péterné tanulmányi ügyintéző.

Hallgatói Önkormányzat minden diplomaosztó alkalmából a „Hallgatók a Hallgatókért Díj” elnevezésű kitüntetést adományozza a Hallgatóság azon végzős tagjának, aki több éves tevékenységével jelentős mértékben hozzájárult a kari kulturális és a hallgatói élet fellendítésében.

A 2018/ 2019. tanévben a Hallgatók a Hallgatókért Díj kitüntetésben Szele Julianna Lívia óvodapedagógus részesült.

A kitüntetetteknek gratulálunk és további sikereket kívánunk!