Év Oktatója, Év Dolgozója, Hallgatók a Hallgatókért Díj

A Benedek Elek Pedagógiai Kar Hallgatói Önkormányzata hagyományteremtő céllal az idei évben is átadta az Év Oktatója, az Év Dolgozója és a Hallgatók a Hallgatókért kitüntetést a Soproni Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Kar 2017/2018-as tanévzáró és oklevélátadó ünnepi nyilvános kari tanácsülésén. Azon kari munkatársak és hallgatók elismerésére alapították meg a kitüntetést, akik az adott tanévben a hallgatók megítélése alapján kiemelkedő munkát végeztek.

A 2017/2018 tanévben kifejtett munkája elismeréseként az Év Oktatója kitüntetésben részesült Árvayné Nezvald Anett művésztanár.

A 2017/2018 tanévben kifejtett munkája elismeréseként az Év Dolgozója kitüntetésben részesült Madár Sarolta intézeti titkár.

A 2017/2018 tanévben a Hallgatók a Hallgatókért Díj kitüntetésben Dömötör Marcell óvodapedagógus részesült.

Gratulálunk nekik és további sikereket kívánunk!