Hallgatóink az Országos Tudományos Diákköri Konferenciára készülnek

2021. április 20-22-én kerül megrendezésre a 35. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Tanítás- és Tanulásmódszertani, Tudástechnológiai, valamint a Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi Szekciója. A Nyíregyházi Egyetem által szervezett szekciókban egykori és jelenlegi Benedekes hallgatóink is megmérettetnek.

A Kari Tudományos Diákköri Konferenciáról továbbjutott hallgatók/végzett hallgatók, dolgozataik és felkészítő tanáraik:

Bodnár Petra- Kiss Laura  (Op BA)

Óvodáskorú gyermekek életmódja és elhízási mutatói

Baloghné Dr. Bakk Adrienn

Bontó Petra (Gyp BA)

Az óvodapedagógusok szubjektív jólléte és munkával való elégedettsége

Dr. Tóth- Merza Katalin

Fehér Ágnes (Nevtud MA)

Az óvodapedagógusok viszonyulása a sajátos nevelési igényű és az autizmus spektrum zavarral élő gyerekek integrált óvodai neveléséhez

Kissné Dr. Zsámboki Réka

Horváth Krisztina (Op BA)

Az óvodapedagógusok gyermekbántalmazással kapcsolatos ismereteinek felmérése

Dr. Tóth- Merza Katalin

Irsa Petra (Cs BA)

Attitűdvizsgálat a sajátos nevelési igényű gyermeket ellátó csecsemő- és kisgyermeknevelők körében

Dr. Závoti Józsefné

Kántor Zsuzsanna (Op BA)

Mi jár a gyermekek fejében? – A koragyermekkori tanulás szülői és óvodapedagógusi szemmel

Kissné Dr. Zsámboki Réka

Unger Vivien Éva (Nevtud MA)

A mese, mint személyiség megismerési eszköz Koragyermekkori személyiségfejlődési konfliktus megoldásának vizsgálata meserajzmódszer alkalmazásával

Dr. Zsubrits Attila

Büszkék vagyunk rájuk, szurkolunk nekik és sok sikert kívánunk az országos szerepléshez!