Koncertpedagógia bemutató müncheni vendégünk részére

Szeptember 13. és 15. között Karunkon köszönthettük Filesch-Weszely Zsuzsanna docens asszonyt, a müncheni Katholische Stiftungshochschule neves oktatóját.

Programja részeként meghívást kapott a peresztegi óvodába a Camerata ART’issima kamaregyüttes „Mese és Muzsika” koncertpedagógiai programjának előadására, melynek programgazdái Karunk két oktatója, Révészné Pálfi Krisztina művésztanár, hegedűművész és Révész József tanársegéd, gordonkaművész, valamint az együttes tagja, Kuzsner Péter orgona és zongoraművész.

Az előadást követően docens asszony, valamint Acsainé Dávid Ágnes, a Tatai Rendház igazgatója elismerően nyilatkozott a Benedek Elek Pedagógiai Karhoz szervesen kötődő óvodai zenei nevelés unikális koncepciójáról.