Manuela Eitler-Sedlak: Fló W. és a tökéletes flow

Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy karunk könyvtárában már magyar nyelven is elérhető Manuela Eitler-Sedlak: Flo W. voll im Flow című könyve.

A kicsiknek, nagyoknak egyaránt szóló könyv a flow élményről és az ahhoz vezető útról szól. A könyv fejezeteiben olvashatunk ezen kívül a figyelmes hallgatásról, a bizalomról, a belső hangról és sok minden másról, ami már olvasás közben is magával ragadja azt, aki a könyvet kezébe veszi. A könyv a BIG AT-HU projekt keretében került lefordításra.

A művet a pedagógiai munka során is fel lehet használni, mert a történeteken keresztül a flow élményt közel lehet vinni a gyerekekhez is. A pedagógiai felhasználás során ajánljuk, hogy a pedagógus a gyermekeknek lerövidített változatban mesélje el a történeteket.

A történetek az óvodai élet témáiba is beilleszthetők, és tartalmuk a gyermekekkel az óvodai élethelyzetbe is átültethető.

Minden olvasónak sok flow élményt, valamint örömet kívánunk, akár a gyermekekkel közös élményszerzés során is.

Babai Zsófia (fordító)

Dr. Kovácsné Vinkovics Éva (magyar nyelvi lektor)