NEMZETKÖZI ERASMUS HÉT A CSEHORSZÁGI PALACKÝ EGYETEMEN

2021. október 4. és 8. között Erasmus+ mobilitási program keretében a csehországi Olomouc-ban képviselte Karunkat Dr. habil. Varga László, dékán, Kissné Dr. Zsámboki Réka, dékánhelyettes és Németh Tamás, Erasmus koordinátor.

Az ötödik alkalommal megrendezett nemzetközi Erasmus hét programjában a tudományos-szakmai előadások mellett lehetőség nyílt az Egyetem gyakorló óvodájának meglátogatására és egy Cambridge-i tanterv szerint működő nemzetközi iskola pedagógiai programjának és hétköznapjainak megismerésére. A megnyitót követően a házigazdák „Nemzetközi Vásárt” rendeztek, ahol a cseh intézmény hallgatói beszélgethettek és érdeklődhettek a partner egyetemek képzési programjairól és a mobilitási lehetőségekről. A hét során új kutatási együttműködések születtek a Madridi Universidad Camilo José Cela és a Córdoba-i Egyetemmel, valamint partnerségi megállapodásról egyeztettünk a lengyelországi University of Bielsko-Biala képviselőivel.

Fotók