NEMZETKÖZI NEVELÉSTUDOMÁNYI KONFERENCIA SZLOVÉNIÁBAN

A felsőoktatásban résztvevő óvodapedagógus hallgatók matematikai szorongását vizsgáló kutatás ismertetésével egyedüli magyar oktatóként képviselte Mariborban a Soproni Egyetemet és a Benedek Elek Pedagógiai Kart Kissné Dr. Zsámboki Réka tudományos és külügyi dékánhelyettes, egyetemi docens.

A 2021. szeptember 30. és október 1. között a Maribori Egyetem Pedagógiai Karán megrendezett „Perspectives on Teacher Education and Development” című nemzetközi neveléstudományi konferencia kiváló lehetőséget nyújtott az azonos vagy hasonló tudományterületeken dolgozó szlovén, cseh, szlovák, szerb és horvát kollégákkal való egyeztetésre, eszmecserére, közös kutatásokban való együttműködés előkészítésére és a nemzetközi tudományos életben való még hangsúlyosabb jelenlétre.

Fotók