Új Erasmus+ nemzetközi együttműködés szlovák, szlovén és bolgár felsőoktatási partnerekkel

Új Erasmus+ KA2-es nemzetközi együttműködésre kapott meghívást a Benedek Elek Pedagógiai Kar a Nagyszombati Egyetem (University of Trnava) vezetésével.

A “Programme for Professional Capacity Development for Early Childhood Education and Care” című projekt középpontjában a koragyermekkori nevelésben dolgozó pedagógusok szakmai profiljának fejlesztése áll. A soproni delegációban Kissné Dr. Zsámboki Réka tudományos és külügyi dékánhelyettes, Dr. Kitzinger Arianna egyetemi docens, a Humántudományi Kutatóközpont igazgatója, Németh Tamás Erasmus koordinátor és Kozák Tamásné a Lewinszky Anna Gyakorló Óvoda vezetője látogatott el a nagyszombati projekttalálkozóra. A szlovák házigazdák nevében Mgr. Dana Masaryková PhD, külügyi dékánhelyettes asszony és Prof. Dr. Branislav Pupala úr részletes tájékoztatást nyújtott a megvalósuló célokról, feladatokról. A projektben Karunk mellett a Ljubljanai Egyetem (SLO), a Trnavai Egyetem (SK) és a bolgár St. Cyril and St. Methodius Egyetem vesz részt az elkövetkező 3 évben.

Fotók az eseményről