Újra külföldi vendéghallgatókat köszönthetünk a Benedeken

A 2019-2020-as tanév tavaszi szemeszterében is örömmel fogadtuk a külföldi partnerintézményekből érkező vendéghallgatókat.

Az Erasmus+ tanulmányi mobilitási program keretében, a sikeres őszi szemesztert követően kilencen meghosszabbították az ösztöndíjukat. Két svéd és egy görög hallgató pedig először végez tanulmányokat Karunkon. A Benedek Kar oktatói egyre növekvő számú angol nyelven oktatott kurzussal várják a vendéghallgatókat. Rendkívül népszerűek az angol nyelv az óvodában specializáció tantárgyai, a sokszínű kínálatban szerepelnek továbbá a Környezeti nevelés (Outdoor Learning), a Projektpedagógia, a Gyermekkori traumatizáció és következményei, a Testnevelés módszertana és a Ritka betegségek gyermekkorban című tárgyak is.

Külföldi hallgatóinknak tartalmas, élményekben gazdag, sikeres szemesztert kívánunk!