Welcome Day a Benedek Karon

2019. szeptember 9-én, 10 órai kezdettel került sor Karunkon a 2019/2020-as tanév őszi szemeszterében nálunk tanuló külföldi hallgatók fogadására. Sopron városát és a Benedek Kart Dr. habil. Varga László dékán, Kissné Dr. Zsámboki Réka tudományos és külügyi dékánhelyettes mutatta be, majd Dr. Kitzinger Arianna egyetemi docens ismertette az angol nyelv az óvodában specializáció sajátosságait. Végül, de nem utolsó sorban Németh Tamás Erasmus koordinátor szólt az ösztöndíjjal kapcsolatos adminisztratív teendőkről és hasznos tudnivalókról. Dékán Úr köszöntőjében kiemelte a karunkon folyó munka magas színvonalát és az intézmény családias légkörét. Biztosította a hallgatókat arról, hogy a Benedek Kar a legjobb választás volt. Dékánhelyettes Asszony rövid előadást tartott Sopronról, a régióról, illetve Karunk történetéről és képzéseiről.

A 31 vendéghallgató közül 21 fő – közöttük spanyol, olasz, török, osztrák, cseh és szlovák tanulók - Erasmus+ mobilitási programmal érkeztek Sopronba, míg Kazahsztánból 10 hallgatót köszönthettünk.

Németh Tamás fotói