Erasmus+ Partners

Intézmény Erasmus koordinátor
Ország Neve Címe Erasmus kódja Szervezeti egység Neve Pozíciója Email-címe
Anglia Newman University College, Birmingham Genners Lane, Bartley Green, Birmingham, B32 3NT UK UK BIRMING08   Tina McLoughlin   T.McLoughlin@staff.newman.ac.uk
Ausztria Alpen-Adria-Universität Klagenfurt Universitätstrasse 65-67. A-9020 Klagenfurt A KLAGENF01   Mag. Marco Meisser Georg Gombos   marco.messier@aau.at
georg.gombos@aau.at
Ausztria Hochschule für Agrar- und Umweltpädagogik Angermayergasse 1. A-1130 Wien A WIEN15   Beate Kralicek   Beate.KRALICEK@agrarumweltpaedagogik.ac.at
Ausztria Kirchliche Paedagogische Hochschule Graz Lange Gasse 2 A-8010 Graz A GRAZ08   Maria Fasching   maria.fasching@kphgraz.at
Ausztria Kirchliche Paedagogische Hochschule Graz Lange Gasse 2 A-8010 Graz A GRAZ08   Mag. Christiana Glettler   christiana.glettler@kphgraz.at
Ausztria Pädagogische Hochschule Steiermark Hasnerplatz 12 A-8010 Graz A GRAZ04   Mag. Susanne Linhofer   susanne.linhofer@phst.at
Ausztria Pädagogische Hochschule Steiermark Hasnerplatz 12 A-8010 Graz A GRAZ04   Heiko Vogl, MA   heiko.vogl@phst.at
Ausztria Pädagogische Hochschule Steiermark Hasnerplatz 12 A-8010 Graz A GRAZ04   Kamitz Katharina   Katharina.Kamitz@phst.at
Ausztria Pädagogische Hochschule  Salzburg Akademiestraße 23. A-5020 Salzburg A SALZBUR03   Prof. Mag. Marina Grogger   marina.grogger@phsalzburg.at
Ausztria Private Pädagogische Hochschule Burgenland Thomas  A. Edison Straße 1. A-7000 Eisenstadt A EISENST01   Michaela Auner   michaela.auner@ph-burgenland.at
Ausztria Private Pädagogische Hochschule Burgenland Thomas  A. Edison Straße 1. A-7000 Eisenstadt A EISENST01   Mag. Irma Ortner-Lidy   Ortner-Lidy@ph-burgenland.at
Ausztria Private Pädagogische Hochschule Burgenland Thomas  A. Edison Straße 1. A-7000 Eisenstadt A EISENST01   Mag. Javier Silvestrini   Javier.silvestrini@ph-burgenland.at
Ausztria Private Pädagogische Hochschule der Diözese Linz Salesianumweg 3. A-4020 Linz A LINZ04   Mag. Angelika Höfler   angelika.hoefler@ph-linz.at
Ciprus University of Nicosia 46 Makedonitissas Ave. P. O. Box 24005 1700 Nicosia, Cyprus CY NICOSIA14   Dr. Melpo Iacovidou Evi Eftychiou   iacovidou.m@unic.ac.cy
eftychiou.e@unic.ac.cy
Csehország Palacký University, Olomouc Křížkovského 8 771 47 Olomouc CZ OLOMOUC01   Mgr. Yvona Vyhnánková   yvona.vyhnankova@upol.cz
Csehország Palacký University, Olomouc Křížkovského 8 771 47 Olomouc CZ OLOMOUC01   Mgr. Alena Vavrdová, Ph.D.   alena.vavrdova@upol.cz
Görögország University of Patras University of Patras University Campus 265 04 Rio Patras, Greece  G PATRA01 Department of Educational Science and Early Childhood Education Dr. Thanassis Karalis   karalis@upatras.gr
Horvátország University of Zadar Ulica Mihovila Pavlinovića bb 23 000 Zadar, Croatia HR ZADAR01   Maja Kolega   mkolega@unizd.hr
Horvátország University of Zadar Ulica Mihovila Pavlinovića bb 23 000 Zadar, Croatia HR ZADAR01   Tamara Kisovar Ivanda PhD   tivanda@unizd.hr
Lengyelország Jesuit University Ignatianum in Krakow ul. Kopernica 26. 31-501 Kraków, Poland PL KRAKOW19 Faculty of Education Anna Turlej   erasmus@ignatianum.edu.pl
Lengyelország University of Szczecin ul. Piastow 40b 71-065 Szczecin, Poland PL SZCZECI01 Faculty of Languages Prof. dr. hab. Éwa Komorowska   dziekfil@univ.szczecin.pl
Lengyelország University of Warmia and Mazury in Olsztyn ul. Zolnierska 14 10-561 Olsztyn, Poland PL OLSZTYN01   Dr. Monika Grochalska   monica.grochalska@uwm.edu.pl
Németország Katholische Stiftungfachhochschule München International Office Preysingstr. 83 81667 München D MUNCHEN07   Andrea Gavrilina   Andrea.Gavrilina@ksfh.de
Németország Fachakademie für Sozialpädagogik der christlichen Jugendhilfe (FAKS) Auf der Halde 29  87439 Kempten, Germany   csak szakmai gyakorlat lehetséges! Dr. Claudia Spindler   info@faks-kempten.de
Németország Fachakademie für Sozialpädagogik der christlichen Jugendhilfe (FAKS) Auf der Halde 29  87439 Kempten, Germany   csak szakmai gyakorlat lehetséges! Rita Fuchs-Lagassé   fuchs_lagasse@hotmail.com
Németország Fachakademie für Sozialpädagogik der christlichen Jugendhilfe (FAKS) Auf der Halde 29  87439 Kempten, Germany   csak szakmai gyakorlat lehetséges! Waltraud Stehmer-Gomm   stehmer-gomm@gmx.de
Norvégia Queen Maud University College of Early Childhood Education Thrond Nergaards veg 7,  N-7044 Trondheim N TRONDHE06   Ida Cathrine Thomassen   international@dmmh.no 
Olaszország University of Cagliari Via Is Mirrionis 1. 09123 Cagliari, Italy I CAGLIAR01 Faculty for Humanistic Studies Dr. Gabriella Baptist   baptist@unica.it
Olaszország University of Catania Piazza Universitá 2 95131 Catania, Italy I CATANIA01   Andrea Rapisarda   andrea.rapisarda@ct.infn.it
umi@unict.it
Olaszország Universitá degli Studi di Salerno Via Giovanni Paolo II, 132 - 84084 - Fisciano (SA) I SALERNO01   Nunzia Fraiese   erasmus@unisa.it
Portugália Universidade do Minho Campus de Gualtar 4705-057 Braga, Portugal P BRAGA01 Institute of Education Beatriz Araújo   beatriz@sri.uminho.pt
Portugália Universidade do Minho Campus de Gualtar 4705-057 Braga, Portugal P BRAGA01 Institute of Education Alexandra Gomes   magomes@ie.uminho.pt
Portugália Universidade do Minho Campus de Gualtar 4705-057 Braga, Portugal P BRAGA01 Institute of Education Prof. Natália Fernandes   natfs@ie.uminho.pt
Románia Sapientia Hungarian University of Transylvania 400112 Cluj-Napoca (Kolozsvár) str. Matei Corvin (Mátyás király u.) nr. 4, Romania RO CLUJNAP 07 Rektori Hivatal, Erasmus+ Iroda Páll Zita intézményi koordinátor erasmus@sapientia.ro
Románia Sapientia Hungarian University of Transylvania 530104 Miercurea Ciuc (Csíkszereda)
Piaţa Libertăţii (Szabadság tér) nr. 1, Romania
RO CLUJNAP 07 Faculty of Economics, Socio-Human Sciences and Engineering, Miercurea Ciuc (Csíkszeredai Kar) Bors Hortenzia  kari koordinátor borshortenzia@sapientia.ro
Románia Sapientia Hungarian University of Transylvania 400193 Cluj-Napoca Calea Turzii nr. 4., Romania RO CLUJNAP 07 Faculty of Sciences and Arts, Cluj-Napoca (Kolozsvári Kar) Gál Lázár Hajnalka kari koordinátor kv.erasmus@kv.sapientia.ro
Románia Partium Christian University 410209 Oradea, Romania RO ORADEA02   Ms. Tímea Ardelean   erasmuspke@gmail.com
Románia Partium Christian University 410209 Oradea, Romania RO ORADEA02   Ms. Krisztina Bartha   krisztinabartha@yahoo.co.uk
Spanyolország University of Valladolid C/Plaza de Santa Cruz 8. E-47002 Valladolid E VALLADO01   José Ramón Gonzalez Garcia   relint@uva.es
Spanyolország University of Valladolid C/Plaza de Santa Cruz 8. E-47002 Valladolid E VALLADO01   Esmeralda Lorenzo   esmeraldaadoracion.lorenzo@uva.es
Spanyolország University of Valladolid C/Plaza de Santa Cruz 8. E-47002 Valladolid E VALLADO01   José Luis Parejo Llanos   jlparejo@pdg.uva.es
Spanyolország University of Barcelona Passeig Vall d’Hebron, 171. 08035 Barcelona E BARCELO01 Faculty of Teacher Training Dr. Miquel Robert   internacional.educacio@ub.edu
Spanyolország Camilo José Cela University  C/ Castillo de Alarcón, 49 Urb. Villafranca del Castillo   28692 Madrid E MADRID33 Faculty of Social Sciences and Education Prof. Isabel Morales    imorales@ucjc.edu
Spanyolország Universidad de La Laguna A.C. 456 San Cristóbal de La Laguna, Santa Cruz de Tenerife, Spain E TENERIF01 Facultad de Educación Antonio Jesús Sosa Alonso   vice3fe@ull.edu.es
Spanyolország University of Granada Complejo Administrativo Triunfo, Cuesta del Hospicio, s/n     E-18071 Granada E GRANADA01 Faculty of Education Dr. Katia Caballero   vrinternacional@ugr.es
Spanyolország Universitat de Valencia Facultat de Magisteri Pl. Cisneros, 4 Palau de Cerveró 46003 Valencia E VALENCI01   Guillermo Palao Moreno   relaciones.internacionales@uv.es
erasmus.agreements@uv.es
Jose.Insa@uv.es
Svájc Institut Vorschul-/Unterstufe der Pädagogischen Hochschule der Fachhochschule Nordwestschweiz, Abteilung Brugg Baslerstrasse 45 CH-5200 Brugg CH-WINDISC02 CH BRUGG02   Prof. Dr. Walter F. Rohrer   walter.rohrer@fhnw.ch
Svédország Uppsala University Department of Education von Kraemers allé 1 A, 752 37 Uppsala S UPPSALA01   Katarina Gahne   katarina.gahne@edu.uu.se
Szlovákia Constantine the Philosopher University in Nitra Tr. A. Hlinku 1. 949 74 Nitra,  SK NITRA01   PaeDr. Marcela Verešová   mveresova@ukf.sk
Szlovákia Constantine the Philosopher University in Nitra Tr. A. Hlinku 1. 949 74 Nitra,  SK NITRA01   PhD PaeDr. Zofia Bárcziová   zbarcziova@ukf.sk
Szlovákia Catholic University in Ruzomberok  Nam. A. Hlinku 60, 034 01 Ružomberok SK RUZOMBE01   Doz. Robert Lapko, ThD, PhD   robert.lapko@ku.sk
Szlovákia Catholic University in Ruzomberok  Nam. A. Hlinku 60, 034 01 Ružomberok SK RUZOMBE01   Mgr. Michaela Moldová Chovancová   michaela.moldova.chovancova@ku.sk
Szlovákia Univerzita J. Selyeho, Komárno Selye János Egyetem Dostojnícky pavilón 1. P.O.BOX 54. 945 01 Komárno SK KOMARNO01   Prof. Dr. Ing. Imrich Okenka, PhD   okenkai@selyeuni.sk
Szlovákia Univerzita J. Selyeho, Komárno Selye János Egyetem Dostojnícky pavilón 1. P.O.BOX 54. 945 01 Komárno SK KOMARNO01   Mgr. Adriana Kinczerová   kinczera@selyeuni.sk
Szlovákia University of Presov 17. novembra 15 080 01 Prešov SK PRESOV01   PaedDr Ivana Cimermanová, PhD   erasmus@unipo.sk
Szlovákia Comenius University in Bratislava Safárikovo námestie 6 818 06 Bratislava SK BRATISL02 Faculty of Education Prof. RNDr. Ing. Ludomir Slahor PhD   socrates@rec.uniba.sk
Szlovákia Comenius University in Bratislava Safárikovo námestie 6 818 06 Bratislava SK BRATISL02 Faculty of Education PhDr. Tamara Sojková  

 

Szlovákia Comenius University in Bratislava Safárikovo námestie 6 818 06 Bratislava SK BRATISL02 Faculty of Education Mgr. Milada Scherhauferová,PhD   scherhauferova@fedu.uniba.sk
Szlovákia University of Maribor Slomškov trg 15, 2000 Maribor, Slovenia SI MARIBOR01 Depatment of Preschool Education Jelena Krivograd   jelena.krivograd@um.si
Törökország Hacettepe University Rektörlük Binası- 1. Kat, Beytepe, 06532 Ankara, Turkey TR ANKARA03 Faculty of Education Division of Preschool Education Dr. Arif Yilmaz   arif@hacettepe.edu.tr
Törökország Hacettepe University Rektörlük Binası- 1. Kat, Beytepe, 06532 Ankara, Turkey TR ANKARA03 Faculty of Education Division of Preschool Education Prof. Dr. Sibel Aksu    abofisi@hacettepe.edu.tr
Törökország Istanbul Commerce University Sütlüce Mahallesi, Imrahor Caddesi, No: 90, Beyoglu 34445, Istanbul TR ISTANBU10   Gülden Bulut   gbulut@ticaret.edu.tr
Törökország Istanbul Kemerburgaz University Mahmutbey Dilmenler Cad. No: 26 Bagcilar, Istanbul TR ISTANBU38   Senay Gümüs   senay.gumus@kemerburgaz.edu.tr
Törökország Necmettin Erbakan University Ankara Cd. No 74 TR-42250 Konya TR KONYA 04   Prof. Dr. Nurhan Ünüsan   nunusan@konya.edu.tr
Törökország Necmettin Erbakan University Ankara Cd. No 74 TR-42250 Konya TR KONYA 04   Meryem Alkis (hallgatói mobilitás)   erasmus@konya.edu.tr
Törökország Necmettin Erbakan University Ankara Cd. No 74 TR-42250 Konya TR KONYA 04   Mustafa Isik (oktatói mobilitás)   erasmus@konya.edu.tr
Törökország University of Yüzüncü Yil 65000 Van, Turkey TR VAN01   Doc. Dr. Arif Kivrak   akivrak@yyu.edu.tr