
Az utolsó alkalomhoz érkezett a Sörlátét –„ Zene csapolva” koncertsorozat, amelyet a Heineken Hungária és a Soproni Egyetem közösen hívott életre. A szeptemberben indult programsorozat célja, hogy a szórakozás mellett a felelős alkoholfogyasztás fontosságára is felhívja a figyelmet – mindezt játékos, interaktív formában.
A Sörlátét nem csupán koncert: élmény, kikapcsolódás és játék is egyszerre igényes sörkóstolóval.
A záróalkalomra pedig igazán különleges estét ígérünk: 2025. november 5-én, 19:00 órától a Ligneumban lép színpadra BRENKA (Dárdai Blanka), aki magával ragadó hangjával és energiájával garantáltan felejthetetlenné teszi az estét.
A koncert előtt az OkosKocc kvíz várja a látogatókat – teszteld, mennyit tudsz arról, amit megiszol! A helyszínen Gösser termékek közül válogathatsz, köztük alkoholmentes, gyümölcsös Natur Zitrone sörök is szerepelnek a kínálatban.
A rendezvény ingyenes!
Gyertek el, tanuljatok, játsszatok és szórakozzatok velünk – mert a Soproni Egyetemen a Sörlátét mindig több, mint egy koncert!
Kapcsolódó elérhetőségek
Kapcsolódó tartalmak
- Természetesen Zene! Harmadszor!
- Soproni Egyetemi Hírösszefoglaló – Tanévnyitótól az Egyetemi Napig
- Veni Sancte a Soproni Egyetem katolikus kollégiumában
- Emlékdiploma-átadó ünnepségek a Soproni Egyetemen
- BOTANIKA tábor a Soproni Egyetemen – élmény, közösség és tudás egy helyen
- „Cseh Ősz” - kulturális programsorozat a Soproni Egyetemen
- Csapody István-emlékülés a Soproni Egyetemen
- Véradás a Soproni Egyetemen
- Egy ikonikus épület újjászületése – az F épület megújítása a Soproni Egyetemen
- Soproni Egyetem nyugdíjasegyetem - a pénzügyi tudatosság fontossága