Magasrangú díjban részesült dr. habil. Bodnár Gabriella

441576161_464320839317196_7402187301059583947_n.jpg

A Nemzeti Tehetség Program keretében, a Kulturális és Innovációs Minisztérium szakmai felügyelete alá tartozó Nemzeti Tehetség Központ „Bonis Bona - A Nemzet Tehetségeiért, Kiváló tehetségsegítő” kategória díjban részesítette, 35 évi a felsőoktatás tehetséggondozásának aktív, sikeres munkája elismeréseként, dr. habil. Bodnár Gabriella c. egyetemi tanárt.

A díjat május 16-án, ünnepélyes keretek között, Hornung Ágnes, a Kulturális és Innovációs Minisztérium családokért felelős államtitkára és Nagy-Vargha Zsófia fiatalokért felelős helyettes államtitkár adták át.
Bodnár Gabriella oktatói munkája mellett megalapította a kar Don Bosco Szakkollégiumát, évekig töltötte be a Soproni Egyetem BPK Humántudományi Kutatóközpontjának igazgatói tisztét, emellett fontos feladatának tekintette az egyetem, a kar tudományos tevékenységének, fiatal oktatóinak, PhD-hallgatóinak, munkatársainak segítését, szakmai munkájuk mentorálását. Több tudományos társaság aktív tagja ma is. A 35 éves tehetségsegítő életpályája, elhivatottsága, megújuló képessége minden felsőoktatásban részt vállaló fiatal előtt szakmai példa lehet.

bonisbona167.jpg
bonisbonadíj2.jpg