Varga László dékán a Pedagógus Expo plenáris előadója

slider35.jpg

Közel kétezer anyaországi, Kárpát-medencei és diaszpórában elő pedagógus részvételével került megrendezésre a magyar pedagógusok legnagyobb seregszemléje, a Pedagógus Expo a Budapest Kongresszusi Központban. Szakmai előadások, workshopok, tréningek, valamint két szinten szakmai kiállítók várták a pedagógusokat.

Az előadók és a résztvevők – a többi között – a szakmára váró új kihívásokról, a megváltozott társadalmi és technológiai körülményekre adott válaszaikról beszélgettek. Az esemény egyik célja, hogy minél több innovatív megközelítéssel, módszerrel és eszközzel ismertesse meg a pedagógusokat.

A jeles szakmai fórum egyik plenáris előadója volt, immár ötödik alkalommal, a Soproni Egyetem Benedek Elek Pedagógia Kar dékánja, dr. Varga László egyetemi docens, aki „Más gyermekkor… hidak vagyunk a mában” címmel tartott nagysikerű előadást a Budapest Kongresszusi Központban.

Fotók: Trifonov Éva

FOTÓGALÉRIA