55 éve végzett óvodapedagógusok látogatása karunkon

A Soproni Óvónőképző Intézet 1968-ban végzett növendékei minden évben Sopronban gyűlnek össze és idén karunk épületébe is ellátogattak. Az érkezőket Németh Dóra Katalin tanársegéd, a Neveléstudományi- és Pszichológiai Intézet tanársegédje fogadta.

slider55.jpg

Vendégek a kar falai közt járva felidézték kedves emlékeiket, valamint megtekintették a néhány évvel ezelőtt megnyitott Merész Károly Galériát, aminek névadójában örömmel fedezték fel kedves volt tanárukat.

Karunk dékánja, Dr. habil. Varga László személyesen köszöntötte a vendégeket. Dékán Úr beszélt a kar küldetéséről, értékeiről és a tanulási lehetőségekről, a múlt, a jelen, és a jövő összefonódásáról.

A volt hallgatók látogatása kivételes lehetőséget teremtett a karunk és a jogelőd intézmények hallgatói közötti kapcsolatok elmélyítésére. Vendégeinket mihamarabb várjuk vissza, és reméljük, hogy további volt hallgatói csoportok is örömmel keresik fel karunkat.

Fotógaléria