A második nyílt nap is sikeres volt a Benedek-karon

slider.jpg

Másodszorra is telt ház volt a Benedek Elek Pedagógiai Kar nyílt napján szerda délelőtt a Ferenczy János utcában. A pályaválasztás előtt álló középiskolások testközelből ismerkedhettek meg a kar képzéseivel, a felvételi eljárással, és megtudhattak számos hasznos információt a hallgatói életről.

A Benedek-kar oktatói idén rövidebbre vették a hagyományos, frontális jellegű tájékoztatót, helyette kisebb csoportokban és közvetlenebb formában mutatták be az induló képzéseket. Nem maradt el a népszerű 'Kérdezz-felelek' rész sem, és a bemutatók ismétlése által a több szak iránt érdeklődők is elégedettek lehettek.

A szervezők bíznak abban, hogy szeptemberben sok diákot a hallgatók között köszönthetnek majd.

FOTÓGALÉRIA