Erasmus+-mobilitási együttműködések kiterjesztése a Selye János Egyetemmel

kom_01.jpg

Március 22-én határon túli magyar delegációt fogadtunk a Selye János Egyetemről. A hosszú évtizedek óta tartó kiváló szakmai kapcsolat jegyében dr. habil. Ing. Hajabáč Machová Renáta tanulmányi ügyekért és külkapcsolatokért felelős rektorhelyettes, valamint Mgr. Kinczer Adriana Erasmus+-mobilitási programokért felelős intézményi koordinátor a mobilitási együttműködések kiterjesztéséről egyeztetett a Benedek-kar képviselőivel.

A megbeszélésen Kissné dr. Zsámboki Réka tudományos és külügyi dékánhelyettes és Németh Tamás Erasmus+-koordinátor bemutatták a közelgő nemzetközi hét programjait, a több éve megrendezésre kerülő esemény szervezési menetét és a kapcsolódó partnerhálózatot, míg a határon túli magyar vendégek ismertették az Erasmus+ BIP programmal kapcsolatos új együttműködési lehetőségeket. A tanulmányi ügyekért és külkapcsolatokért felelős rektorhelyettes asszony indítványozta az intézményközi szerződés bővítését a Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Karral, amely új lehetőségeket nyit majd az oktatási, kutatási kooperációra, valamint a hallgatói tapasztalatcserére.

kom_02.jpg