Újabb docensi székfoglaló a Benedek Elek Pedagógiai Karon

DSC08361.jpg

Dr. Naszladi Georgina a BPK Társadalom-, Szociális és Kommunikációtudományok Intézetének (TSZKI) egyetemi docense megtartotta docensi székfoglaló előadásait. A jogtudomány jelentősége a pedagógusképzésben, különös tekintettel a gyermeki jogokra című magyar és a Children's rights című angol nyelvű előadásra az egyetem és a kar vezetősége, egyetemi kollégák, barátok és családtagok körében került sor.

A székfoglaló bizottság egyhangúlag elfogadta a tudományos előadásokat. Prof. dr. Kéri Katalin elnök asszony méltatta a jelölt magas fokú szakmai felkészültségét, kiváló előadókészségét, illetve tudományterületének méltó módon történő közvetítését a hallgatóság  felé.

Dr. Naszlai Georginát mind eddigi életútja, mind jelenlegi oktatói-kutatói tevekénysége arra predesztinálja, hogy hosszú, örömökben és eredményekben gazdag pálya várományosa legyen. Ezúton kívánunk Docens Asszonynak jó egészséget, szakmai sikereket pályája kiteljesítéséhez!

FOTÓGALÉRIA