Eseménydús évet indít a Benedek-kar

20240109_111050.jpg

A Soproni Egyetem Benedek Elek Pedagógia Kara 2024-ben ünnepli a soproni óvóképzés 125 éves évfordulóját, s ezen alkalomból a kar munkatársai neveléstudományi konferenciát, középiskolai pedagógiai versenyt, nemzetközi hetet rendeznek a tavaszi hónapokban, és jubileumi programok sorozatával készülnek egész év során.

Az évfordulós rendezvények sikeres lebonyolítása érdekében dr. habil. Varga László dékán jubileumi emlékbizottságot alakított, mely január elején tartotta első ülését. A közös ünnep méltó megszervezése érdekében a megbeszélésen munkabizottságokat hoztak létre. Az elnöki feladatokkal megbízott Kissné dr. Zsámboki Réka tudományos és külügyi dékánhelyettes számít a kar valamennyi intézetének munkájára, az oktatók aktív közreműködésére.

FOTÓGALÉRIA